top of page

Paul Mitchell

Klassikaline hooldusliin

RS10979_PM_BLONDE_Group_01-hpr.jpg

Professionaalsed hooldus ja viimistlustooted igale juuksetüübile ja struktuurile.

Paul Mitchell bränd, mis loodi 1980.aastal juuksuri Paul Mitchelli ja ärimehe John Paul DeJoria poolt, saavutas kiirelt populaaruse nii kodus, Ameerikas, kui ka Euroopas.

Brändi põhiomadused

Unikaalsed koostisosad, mida kasvatatakse jätkusuutlikult meie planeedi ökoloogiliselt puhastes paikadesInnovatiivne Innovatiivne tehnoloogia
Erakordselt lai tootevalik

10 hooldussarja ja 5 erineva viimistlusliini valikus leiduvad sobivad tooted ka kõige kapriissemale juuksele ning aitavad luua igasuguse trendisoengu.

PAUL MITCHELL tooteid on võimalik soetada ainult salongidest. See annab neile kõrgeima kvaliteedi garantii ja kaitseb klienti koopiatoodete eest.

RS17115_190802_SM_SO19_PM_Products_0037-lpr.jpg

INVISIBLEWEAR

NATURALNE ILU.

Anna juustele mängleva kergusega kohevust ja tekstuuri! Paul Mitchell® Invisiblewear®—täuslik salongikvaliteediga juuksehooldus- ja viimsitlussari aitab ideaalselt luua igapäevase elegantselt lohaka ja loomuliku soengu. Pole vahet, kas soovid järgmise päeva hooletut kuivšampooni kohevust või tekstuuri lisava juukselaki muretut tulemust- see kollektsion muudab hooletult šiki tulemuse saavutamise imelihtsaks.  

RS13874_Invisiblewea.jpg.webp
noroot.png.webp

COLOR PROTECT

VÄRVIKAITSE. LÄIGE. TERVED JUUKSED.

Kaitse juuksevärvi tuhmumise eest ja hoia see sama värskena kui päeval, mil juuksuris käisid, Paul Mitchell® Color Protect® hooldussarjaga. Päevalilleekstraktiga rikastatud tooted kaitsevad UV-kiirguse eest ja kindlusatavad pikaajaliselt kirka toonipüsivuse.

noroot.png-2.webp

INSTANT MOISTURE

NIISUTUS. ELASTSUS.

Niisuta ja värskenda januseid ning kuivi juukseid Instant Moisture® hooldusliiniga Paul Mitchell® tootevalikust. Eksklusiivset Instant Moisture Complex´i sisaldavad tooted muudavad juuksed elujõuliseks ja taastavad nende niiskustasakaalu.

ORIGINAL 

KLASSIKALINE HOOLDUS. NIISUTUS

 

Saavuta salongikvaliteediga samaväärseid tulemusi Paul Mitchell´i Original toodetega, mille hulka kuuluvad ka kaks kõige esimesena turule tulnud toodet—Shampoo One® ja The Conditioner™. Neis peituvad igale juuksetüübile ja tekstuurile sobivad omadused,mis on läbi aastakümnete vastu pidanud tehnoloogia arengule ning tänapäevalgi oma ideaalsuses ülima kvaliteediga jätkuvalt jahmatavad.

noroot.png-3.webp

SMOOTHING

SILEDUS JA LÄIGE.

 

Saavuta sildedad, siidised ja läikivad juuksed Paul Mitchell® Smoothing toodetega. See salongikvaliteediga sari sisaldab ka Maailma üht populaarseimat, Super Skinny® Serum juukseseerumit, milles peituv Super Skinny Complex eemaldab kahususe ja poleerib juuksed täiuslikult siledaks.

noroot.png-4.webp

SUPER STRONG

TUGEVUS. TERVIS. ELASTUS.

Hoia juuksed tugevana ja kaitse neid kahjustuste eest igapäevaseks kasutamiseks loodud Paul Mitchell® Super Strong® toodetega. Eksklusiivne Super Strong® Complex tugevdab ja taastab kahjustatud kohad juustes ning hooldavad koostisosad parandavad struktuuri ja annavad imelise läike.

noroot.png-5.webp

EXTRA-BODY

KOHEVUS JA VOLÜÜM

 

Anna peadligi hoidvatele juustele mahtu Paul Mitchell® Extra-Body pantenooli sisaldavate kohevustoodetega—täiuslikus hooldusliinis sisaldub kõik pesuks ja viimistluseks vajalik. Proovi järgi kuidas mahtu lisav šampoon ja volüümivaht juuksed vetruvaks ning vastupandamatuks muudavad!

noroot.png-6.webp

BLONDE

LÄIGE. TAASTUS. HOOLDUS

 

Hoia blondid juuksed kirkad, kerged ja terved Paul Mitchell® Blonde toodetega. Neutraliseeri soovimatud vasksed ja soojad alatoonid mängulise kergusega Platinum Blonde tootesarjaga—violetset pigmenti sisaldav hooldusrutiin, mis toob esile blondide, heledate ja hallide juuste parimad omadused.  Struktuuri taastav ja blondi kirgastav Paul Mitchell® Forever Blonde tootevalik sisaldab kõike hooldavat ja pakub intensiivset toitmist vajavatele ning keemiliselt töödeldud juustele KerActive Protein´i kompleksi,safloori oleosoome ning makadaamiapähkli õli sisaldavat koostist.

noroot.png-7.webp

KIDS

KÕIGE NOOREMATELE

 

Paul Mitchell® Kids tooted puhastavad juukseid õrnalt ja muudavad need kergelt kammitavaks. Rahustavate ja pehmendavate koostisosade, kummeli ja punase siilikübara ekstraktidega, Baby Don’t Cry® Shampoo ja Taming Spray sobivad ideaalselt kõikides vanuses lastele.

noroot.png-8.webp

STYLE

VIIMISTLUS

Multifunktsionaalselt universaalsed viimistlustooted lubavad luua kõikmõeldavaid soenguid erinevas raskus- ja professionaalsusastmes. Paul Mitchell Style tooted toetavad Sind igas olukorras ja tänu hooldavatele koostisosadele säilitavad juuksed loomuliku läike ning elastse välimuse hoolimata välistest mõjufaktoritest.

noroot.png-9.webp
bottom of page