top of page

COLOR XG

Innovatiivne  Color XG püsivärv, mille on loonud Paul Mitchell rahvusvaheline meeskond, pakub rikkalikku  säravat värvivalikut.

Mitmekülgne selektsioon- 90 omavahel segatavat värvi erksatest punastest pehmete naturaalseteni.

Esimene professionaalne helendaja Clear Booster, mis aitab tooni ühe tumeduastme võrra heledamaks muuta.

6 intensiivistajat, Intesifier, mis aitavad teatud värve eriliselt kirkaks muuta või nende neutraliseerimise võimet suurendada.

SYSTEM 
DYE SMART

Vähendatud mõõtmetega mikromolekulid võimaldavad värvil sügavamale juuksesse tungida ja garanteerivad selle püsivuse ning hallikatvuse minimaalse ammoniaagi sisaldusega.

SYSTEM
PURE XG

Taimsed koostisosad, puuvillaseemne õli ja riisipiim, pehmendavad ja pakuvad värvimise ajal juustele lisaniisutust, mis aitavad säilitada nende loomuliku elastsuse ja suurendavad sära ning läiget.

RS1382_XG_Color-lpr.jpg
RS20779_22_ColorXG_BTS_05-lpr.jpg
RS20788_22_ColorXG_Model_01_BTS_05-lpr.jpg

INDIVIDUAALNE VÄRVIRETSEPT.

XG COLOR VÄRVID ON OMAVAHEL SEGATAVAD NING TÄNU SELLELE SAAB LUUA IDEAALSE TOONIVARJUNDI.

Sihtgrupp
Kõik, kes unistavad läikivatest ja ilusatest juustest, ükskõik mis värvi need ka siis on. Ideaalne hallide juuste puhul.

Püsivus

Tulemused, mis kestavad ideaalsena kuni 9 nädalat.

Järelhooldus

Soovitame Color Protect sarja tooteid, mis ennetavad pigmendi tuhmumist pesu ajal ja kaitsevad juukseid ultraviolettkiirguse kahjustava mõju eest. Termotöötlusvahendite sagedastele kasutajatele soovitame Tea Tree Special Color sarja, mille põhikomponent on rooibuse tee.

bottom of page