top of page

AWAPUHI METSIK INGVER

JUUSTE TAASTAMINE KERATIINIGA

Oma valdkonnas revolutsiooni teinud esmaklassilised tooted.
Awapuhi Wild Ginger kollektsioon sisaldab maksimaalselt aktiivaineid, mis tagavad suurepärase tulemuse ja hoolduse. Metsik ingver, Awapuhi, mida väljateenitult kutsutakse juuste hüaluroonhappeks, kombinatsioonis patenteeritud Kera Triplex või KeraReflect patendeeritud kompleksidega, taastab tõhusalt ja ennetab regulaarse kuumtöötlemise, keemilise kokkupuute või vanusega seotud muutuste tagajärjed.

TAASTAMINE
Struktuuri tugevdamine ja pinna silumine. Hooldussüsteem kahjustatud ja habrastele juustele. Tõhus taastumine ja võitlus vanusega ning erinevate töötlustega seotud hapruse ja nõrgenemise vastu.


Unikaalne Kera Triplex tehnoloogia taastab peptiidsidemed juustes, annab neile tugevuse ja tiheduse. Awapuhi ekstrakt normaliseerib hüdrotasakaalu ning muudab juuksed terveks ja läikivaks.

RS21702_22_AWG_BTS_02-lpr.jpg

VIIMISTLUS

Awapuhi Wild Ginger viimistlustoodetest saab asendamatu tööriist igasuguse stiili loomisel igapäevasest õhtuseni. Uuenduslik koostis ja hooldavate komponentide kasutamine muudavad need tooted ainulaadseks. Juuksed ei näe mitte ainult stiilsed välja, vaid saavad ka päeva jooksul täiendavat hoolt ja on usaldusväärselt kaitstud kahjustavate välismõjude eest.

RS21704_22_AWG_BTS_04-lpr.jpg
bottom of page